Diagnostika

ZJISTÍME RYCHLE A EFEKTIVNĚ VÁŠ CELKOVÝ ZDRAVOTNÍ STAV.

Pomocí přístroje ANESA zjistíme váš aktuální zdravotní stav, bez čekání a v pohodlí našeho centra. Během šesti minut monitoruje přístroj činnost srdce, mozku, plic, jater, ledvin, slinivky a dalších orgánů, vyhodnotí stav imunitního systému i trávicího traktu a mnoho dalších parametrů vaší tělesné schránky. Přístroj ANESA vyhodnotí celkem 131 hodnot. Výsledky jsou k dispozici okamžitě.

DSC_6734

NEINVAZIVNÍ SCREENING STAVU CELÉHO ORGANISMU, je dnes možný díky jedinečnému  Automatickému Neinvazivnímu Expresnímu Screeningovému Analyzátoru.

Měření je absolutně bezbolestné, rychlé a přesné.

Prostřednictvím pěti čidel umístěných na vaše tělo přístroj ANESA provede měření a okamžitě vyhodnotí jeho výsledek. Na základě získaných výsledků lze rozpoznat celkový zdravotní stav a kondici klienta, ale také některé skryté problémy, které o sobě teprve dají vědět po čase, až propuknou v nemoc. Výsledky jsou k dispozici okamžitě a ihned na místě je vyhodnotíte s odborným konzultantem.

Vyhnete se tak zdlouhavým čekáním v nejrůznějších ambulancích. ANESA provede SCREENING CELÉHO ORGANISMU a nahradí celou řadu specializovaných vyšetření a návštěv mnoha ordinací.

brianMěření lze provádět v jakoukoliv denní dobu, bez nutnosti hladovění. Vše absolvujete pohodlně, vleže, bez nepříjemných vyšetření. Během jedné procedury obdržíte plnohodnotné výsledky.

Přístroj prošel několika klinickými studiemi. Jeho funkčnost byla prověřena na více jak sedmi tisících klientech a má certifikaci pro použití v rámci EU i dalších zemí.

Přednosti v použití tohoto přístroje spatřují lékaři především v neinvazivní vyšetřovací metodě. Pro provedení analýzy, není třeba odebírat žádnou krev. Měření se provádí po nalepení pěti čidel na tělo (krk, podpaždí a pupík).

Výhody screeningu oproti standardnímu vyšetření u lékaře spočívají v tom, že odpadá:

  • dýchání do spirometruDSC_0876
  • stres z odběru krve, případný vznik hematomu
  • nepříjemná bolest při měření mozkomíšního tlaku pomocí lumbální punkce
  • dlouhé čekání na výsledky

Zhodnocení nálezu odborným konzultantem by pak mělo směřovat klienta k došetření případných nálezů na specializovaných pracovištích. Jedná se o poměrně rozsáhlou screeningovou metodu hodnocení celkového zdravotního stavu a kondice klienta. Poskytuje i možnost srovnání výsledků při opakovaných měřeních a vyhodnocení zvolených postupů jejich porovnáním. Velmi praktická je i mobilita přístroje, která umožňuje navštívit a provést vyšetření i přímo u klienta doma, nebo kdekoliv mimo specializované pracoviště.

Diagnostika Základní cena
Diagnostika přístrojem   ANESA 1 500,- Kč
Kontrola do 12-ti měsíců 1 100,- Kč

Vzorové výsledky z přístroje Anesa ke stažení.